KONST / Litografier / Färglitografi 15837342
nr 1583 7342
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 211/350. Färglitografi, bildmått: 31x26 cm, yttermått inklusive ram: 54x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:23:05
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson